LIETUVOS IR ČEKIJOS MOKSLININKAI KVIEČIAMI MOBILUMO PROJEKTAMS

gegužės 17, 2020 Naujienos Komentarų nėra

Lietuvos ir Čekijos mokslų akademijos paskelbė kvietimą Jungtiniams mobilumo 2021–2023 m. projektams. Mobilumo projektų tikslas yra tęsti arba inicijuoti naują Lietuvos ir Čekijos mokslininkų ir tyrėjų bendradarbiavimą. Mokslo sritys, mokslininkų ir tyrėjų skaičius nėra nustatytas. Dalyvauti gali visų Lietuvos mokslo ir studijų institucijų mokslininkai ir tyrėjai. Čekijos mokslininkai ir tyrėjai, dirbantys mokslo ir studijų institucijoje, turi priklausyti Čekijos mokslų akademijai. Abiejų šalių partneriai pildo paraiškos formą kartu. Kiekviena partnerių grupė užpildytą paraišką teikia savo šalies mokslų akademijai. Remiantis Lietuvos ir Čekijos mokslų akademijų sutartimi, Lietuvos mokslų akademija padengia atvykusių mokslininkų ir tyrėjų dienpinigius ir apgyvendinimo išlaidas. Lietuvos mokslininkų ir tyrėjų grupė:

  • vykdo partnerių iš Čekijos mokslo ir studijų institucijų paiešką, suderina paraiškos turinį;
  • užpildytą bendro tyrimo projekto paraiškos formą (tik elektroninę versiją), pateikia iki 2020 m. birželio 1 d. išsiunčiant el. paštu:m.staciokiene@lma.lt

Platesnę informaciją, paraiškos formą ir Lietuvos MA kontaktus konsultacijoms rasite čia. Taip pat žemiau pateikiame Čekijos MA kvietimą mobilumo projektams.

ČekijosKvietimas

CZ akademie
Čekijos Mokslų akademijos rūmai Prahoje

 

 

Rašyti komentarą