JAUKIŲ IR VILTINGŲ VELYKŲ, VESELÉ VELIKONOCE!

balandžio 7, 2023 Naujienos Komentarų nėra

Kiekvienais metais Velykos ateina į lietuvių ir čekų namus kaip vilties ir šviesos šventė – pabundame naujam gyvenimo etapui, tikėdamiesi ne tik gamtos prisikėlimo, bet ir naujų jėgų bei ryžto būti tvirtesni, atkaklesni, geresni nelengvais, kupinais įvairiausių iššūkių laikais. Sveikindama  draugijos narius ir jų šeimų narius su šventėmis, Lietuvos ir Čekijos draugijos pirmininkė doc. dr. Dalia Bukelevičiūtė kviečia palinkėti vieni kitiems santarvės, supratimo, įžvalgumo, gyvenimiško džiaugsmo, laukiant ateinančio į Jūsų visų namus tikrojo pavasario su saulės spinduliais.

Tradiciškai Lietuvos ir Čekijos draugijos narius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Edmundas Pupinis, LRS Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupės pirmininko pavaduotojas:

pupinio sveik 23

Kartu primename, kad  šventinį laikotarpį tuoj pat vejasi kiti darbai ir įvykiai, su kuriais siejasi ir mūsų draugijos veikla. Panevėžyje netrukus prasidės tarptautinis kino festivalis,kurio draugų sąraše – ir LIetuvos ir Čekijos draugija. Tad jei būsite Panevėžyje balandžio 14 d., siūlome užsukti į   „Garso“ kino centrą (Klaipėdos g. 146),  kur 10 val. bus rodomas čekiškas kino filmas „Voriukai“ (programa pridedama).
Atidarymo-programa 2023 (1) (1)
2023 m. balandžio 18 d. planuojamas Lietuvos ir Čekijos draugijos susitikimas, kuriame bus pristatyta draugijos metinė veiklos ir finansinė ataskaita. Pasidalysime mintimis, kokių renginių ir veiklos krypčių norėtųsi draugijos nariams šiemet. Apie susitikimą dar informuosime po švenčių atskirai. Tad greitai pasimatysime!
Viršelyje – zdrave.cz nuotrauka

Rašyti komentarą