LAUKIANT ŠVENTŲ KALĖDŲ, PALYDINT 2022-UOSIUS

gruodžio 16, 2022 Naujienos Komentarų nėra

2022 m. gruodžio 15 d. Lietuvos ir Čekijos draugijos nariai susitiko pasidalyti artėjančių Kalėdų laukimu, mintimis apie besibaigiančius 2022 metus. Vilniaus senamiesčio širdyje šv. Kryžiaus bažnyčioje po šv. Mišių mūsų draugijos narys maestro Gediminas Kviklys susirinkusiems padovanojo nuostabų koncertą vargonų muzikos genijaus Césaro Francko 200 gimimo metų sukakties proga. Jis pagrojo iš Francko „L’Organist“ 1.Introitus, 2. Offertoire ou Communion (Piere), 3. Offertoire funebre ir danų kompozitoriaus Niels Wilhelm Gade Šventinį preliudą „Šlovinkim Viešpatį“.

Draugijos pirmininkė doc. Dalia Bukelevičiūtė apžvelgė praeinančius metus, kurie buvo sudėtingi mums kaip ir daugelio kitų organizacijų veiklai, tačiau atnešė nemažai malonių netikėtumų ir įsimintinų įvykių – susitikimų su Lietuvos ir Čekijos kultūros veikėjais, knygų pristatymų, parodų, koncertų, išvykų į Rokiškį ir Kauną. Aptartos bendradarbiavimo su regionais, vienaip ar kitaip susijusiais su Čekija ar ankstesniąja Čekoslovakija, galimybės ir perspektyvos.

Iki šv.Kalėdų ir Naujųjų Metų lieka vis mažiau dienų ir valandų. Pasistenkime, kad jos būtų prasmingos, neatidėkime to, ką dar galime nuveikti, kitiems laikams. Štai draugijos narė Irena Valiulienė maloniai pakvietė visus besidominčius į savo tapybos darbų parodos atidarymą, kuris įvyks š. m. gruodžio 20 d. 16.00 val. Vilnius TECH bibliotekoje (Saulėtekio al. 14, Vilnius) antrame aukšte esančioje Galerijoje A. Tad susitikime dar šiemet!

Ramaus ir viltingo švenčių laukimo!

2022-12-15 vakarelis bazn

Rašyti komentarą