PROF. JONO BUTKEVIČIAUS SPALVŲ MAGIJA

lapkričio 23, 2016 Naujienos Komentarų nėra

2016 m. lapkričio 22 d. pavakarę Pylimo galerija Vilniuje sužėrėjo ryškiomis spalvomis. Čia atidaryta naujojo Lietuvos ir Čekijos draugijos nario Jono Butkevičiaus tapybos paroda. Autorius – Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius, technikos mokslų daktaras, aktyvus keliautojas, aplankęs daugiau kaip 70 valstybių, įkopęs į Kilimandžarą, Monblaną ir daug kitų viršūnių. Tapyti jis mokėsi iš savo tėvo tapytojo Prano Butkevičiaus ir savo dėdės, vieno žymiausių Lietuvos tapytojų profesoriaus Vlado Karatajaus, studijavo žymiausių Lietuvos ir užsienio modernistų tapybą.
Parodos atidaryme kalbėjo Čekijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Bohumilas Mazanekas, Lietuvos ir Čekijos draugijos draugijos pirmininkas prof. Albertas Gurskas, parodos autorius prof. Jonas Butkevičius, jo kolegos, kraštiečiai ir šeimos nariai.
Paroda „Spalvų magija” veiks iki gruodžio 10 d.

P1030409
Parodos autorius prof. Jonas Butkevičius (kairėje) ir Lietuvos ir Čekijos draugijos pirmininkas prof. Albertas Gurskas.

P1030411

butkeviciaus par
Facebook „Pylimo galerija” paskyros nuotraukoje: (iš kairės į dešinę) prof. Albertas Gurskas, draugijos tarybos narė Sigita Švedienė, Pylimo galerijos savininkas Rimantas Smetona ir prof. Jonas Butkevičius.

Rašyti komentarą